Pracownik magazynu

Jako pracownik magazynu odpowiadasz za prawidłową realizację poszczególnych czynności magazynowych. Będziesz wdrażany na przemian w różnych działach, takich jak magazyn, eksport, składowanie i pakowanie. Raportujesz do lidera swojego zespołu.

Och, miejsce

Twoje główne zadania są następujące:

  • Zbieranie zamówień;
  • Pakowanie wybranych zamówień i przygotowanie ich do wysyłki;
  • Sprawdzanie i magazynowanie przychodzących towarów;
  • Zarządzanie zapasami;
  • Czyszczenie i porządkowanie środowiska pracy i sprzętu

O co Cię prosimy?

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego;
  • Doświadczenie w pracy logistycznej będzie zaletą;
  • Rozpoznajesz się po słowach kluczowych: czujny, dokładny, elastyczny i zaangażowany

Co Ci oferujemy?

  • Wynagrodzenie początkowe 13,70 € za godzinę z wyłączeniem 15% dodatku zmianowego;
  • Praca na pełny etat na 2 zmiany od 6:00 do 15:00 i od 15:00 do 12:00;
  • Przyjemne środowisko pracy z kulturą bezsensowną

Och, mocno

Nasz Klient powstał w 1954 roku jako hurtownia akcesoriów do samochodów, rowerów, motocykli i ciężarówek i na przestrzeni lat rozrósł się do działającej na arenie międzynarodowej firmy, która dociera do tysięcy klientów na całym świecie. Inteligentnie przemyślany asortyment obejmujący ponad 10 000 artykułów jest dostarczany hurtownikom, dystrybutorom, detalistom, handlowi detalicznemu i specjalistycznemu oraz kanałowi „zrób to sam”. Nasz klient od lat jest liderem rynku w krajach Beneluksu i ma ambicje dalszego rozwoju na arenie międzynarodowej, zarówno online, jak i offline, jako specjalista B2B z unikalną koncepcją zakupów w jednym miejscu.

Firma jest zorientowana na klienta i usługi, uczciwa, rozsądna, kolegialna, nieformalna i zorientowana na rozwiązania. Oprócz ciężkiej pracy wierzymy, że ważna jest kolegialność, jakość i wiedza. Jeśli do nas dołączysz, będziesz mieć około 100 współpracowników, którzy będą z Tobą pracować, aby jak najlepiej wykorzystać każdy dzień.

Pozostałe informacje

Proces aplikacji

Zapraszamy do aplikowania. Chcielibyśmy dowiedzieć się, dlaczego chcesz pracować dla tego klienta i dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko. Oczywiście chcielibyśmy otrzymać również Twoje CV. Możesz wysłać to e-mailem na adres Jobs@upforce.com.

Tagged as: 32 - 40 uur

Geïnteresseerd?

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.

Selecteer taal