Pracownik logistyki

Poszukujemy pracownika logistyki, który potrafi pracować dokładnie i samodzielnie. Doświadczenie w logistyce, systemie skanującym lub kompletacji głosowej jest przydatne, ale nie konieczne!

Och, miejsce

Do Twoich głównych zadań należy załadunek i rozładunek towarów. W ten sposób sprawdzasz kody kreskowe i ostrożnie obchodzisz się z towarami, które docierają do naszego magazynu. Porządek i czystość są dla Ciebie drugą naturą i widzisz też pracę, którą trzeba jeszcze wykonać.

Twoje przyszłe zadania w skrócie:

  • Załadunek i rozładunek towaru;
  • Sprawdzanie, etykietowanie i porządkowanie oraz układanie towaru na półkach;
  • Kompletacja zamówień;
  • Przygotowanie przesyłek;
  • Zlicz zapasy i wskaż odchylenia;
  • Zgłoś uszkodzenie części liderowi zespołu;
  • Sprawdź zamówione części;
  • Obsługa zwrotów.

O co Cię prosimy?

  • Jesteś dostępny na pełen etat;
  • Potrafisz wykonywać pracę wymagającą wysiłku fizycznego i cieszyć się pokonywaniem wielu kilometrów dziennie;
  • Pracujesz dokładnie i niezależnie;
  • Znasz język niderlandzki i/lub angielski.

Co Ci oferujemy?

  • Gross hourly wage from age 21 of € 13.68
  • Dni robocze to poniedziałek – piątek w godzinach od 7:00 do 16:00 lub od 11:00 do 20:00;
  • Dodatek na wydatki netto w wysokości 3,35 €, jeśli pracujesz od 11:00 do 20:00;
  • Reklama dotycząca zwrotu kosztów podróży. 0,19 € za km do 40 km w jedną stronę;
  • Możliwość zatrudnienia na stałe w przypadku dobrych wyników.

Och, mocno

Szukasz części do naprawy uszkodzeń samochodu? A może potrzebujesz wsparcia technicznego, aby naprawić uszkodzenie zgodnie ze standardem fabrycznym? Nasz klient woli połączyć obie potrzeby, aby każde uszkodzenie dowolnego samochodu zostało bezpiecznie naprawione.

Nasz klient ma odpowiednie rozwiązanie dla każdego uszkodzenia samochodu w warsztacie, niezależnie od marki, rodzaju części lub wymaganego wsparcia technicznego. Asortyment został starannie wyselekcjonowany i obejmuje ponad 35 marek samochodów oraz kilka linii jakościowych.

Nasz klient jest zatem największym dostawcą części do uszkodzonych samochodów dla profesjonalnych firm zajmujących się naprawą uszkodzeń samochodów w BeNeLuxie. Dostarczają z magazynu w ciągu 24 godzin dla prawie wszystkich marek samochodów.

Proces aplikacji

Zapraszamy do aplikowania. Chcielibyśmy dowiedzieć się, dlaczego chcesz pracować dla tego klienta i dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko. Oczywiście chcielibyśmy otrzymać również Twoje CV. Możesz wyslać to e-mailem na adres Jobs@upforce.com.

Tagged as: 32 - 40 uur

Geïnteresseerd?

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.

Selecteer taal